Pas ndarjes nga Olsi, Xhensila Pere ja merr Fjorentinës

Ndonëse u ndanë një javë më parë, Olsi dhe Fjorentina gjatë këtij muaji janë përfolur shumë për një ndarje, përpara se të konfirmohej nga vetë ata.
Shkak u bë një foto e Fjorentinës ku shkruante "Gjurmët e një luaneshe nuk mund t’i fshijë një mace e lodhur", foto e cila u komentua se Fjorentina ia kushtonte vajzave që futeshin mes saj dhe Olsit.
Mirëpo këtë shprehje Fjorentinës ja ka marr edhe Xhensila Pere e cila pak orë më parë e ka postuar në Instastory.
Xhensila nuk ka dhënë ndonjë shpjegim se kujt i referohet me këtë postim ndërkohë që sih-banorja prej disa kohësh shfaqet single në rrjete sociale./

Powered by Blogger.