Pas ndarjes nga Olsi, Fjorentina përfundon në klube striptizmi!(FOTO)

Ndarja e Olsit dhe Fjorentinës bëri shumë bujë javën e kaluar kur dyshja vendosën ta ndanin me ndjekësit lajmin se nuk janë më bashkë. Prej pak ditësh Fjorentina ka filluar pushimet së bashku me mikeshat dhe ndodhet në jug të vendit.
Mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar një foto nga dera e jashtme e një clubi striptizmi dhe shkruan "Epo s'mu nda kjo Mari Bonita mer Zot".
Kujtojmë që këtë club, Fjorentina ja ka përmendur Olsit edhe gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother ku i sillte ndërmend striptistet që ishin sjellë për festën e beqarisë së Danjelit./Powered by Blogger.