Pas Besit, ja aktori tjetër i Portokallisë që martohet tani


Siç dihet tashmë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do i japin fund beqarisë me një ceremoni martesore që do mbahet në shtator.
Mirëpo jo vetëm Besi do martohet këtë vit. Xhemi Shehu ka zbuluar edhe aktorin tjetër të Portokallisë që do bëjë dasmën sivjet.
Fillimisht Xhemi ka postuar një foto me Besin ku shkruan "dhëndri i ardhshëm".
Dhe më pas një foto me Irgen Çela ku shkruan: "Me nje tjeter dhender te ardhshem".
Irgen Çela njihet për shumë role në Portokalli, por përsa i përket jetës private, aktori është tepër i rezervuar dhe vajza që i ka rëmbyer zemrën nuk dihet ende.

Powered by Blogger.