Olsi sherr me Lupçen: Do hash dru o b........

Miqësia e tyre nisi në shtëpinë e Big Brother për të vazhduar edhe pas daljes ku shpeshherë i pamë në shoqërinë e njëri tjetrit. Mirëpo sot duket se ka ndodhur një sherr mes dy ish-banorëve.
Ka qenë Olsi ai që ka postuar në Instastory një mesazh kërcënues me fjalor banal që i ka dërguar Lupçes.
"N.q.se brenda në Big Brother t'kam hap rrugë se kam qenë i privum nga kamerat... ngatërrove lojën me reakiretin o kokë thum...Unë isha ai që të hoqa nga dora e dikujt tjetër kur deshën me të rraf e di mirë ti, u fut ky Babloku këtu dhe ti kujto se je akoma në lojë e m'bo mu skuthlliqe, kujto se si marr vesh unë o Lup Pastërmaja...
Kam respekt për Katerinën se për ty respektin e hodha n'kosh siç kam bo me shumë kurva e b*thq*ra që i kam respektu...Nuk ja vle me t'von dorë ty se je i njof thjesht me t'fryme n'surrat të hedh në tokë. Mos u mundo me m'fut njerëz me u sqaru me mu se do hajnë dru ato që do më sjellësh. Shko kërce "Xhinset" tani dhe mendo ça gabimesh ke bo me mu", i shkruan Olsi.
Lupçe ende nuk ka reaguar pas këtij mesazhi./
KLIONI MBI REKLAMA JU LUTEM QE TE KEMI SA ME SHUME INFO RRETH VIPAVE FLM.

Powered by Blogger.