Olsi në pishina me kushëririn, Fjorentina për inat tregon gjoksin bombastik(FOTO)

Çifti më i përfol i Big Brother, Olsi dhe Fjorentina kanë vendosur që ditën e sotme ta kalojnë të ndarë. Olsi ndodhet në pishina me kushëririn e tij Oni Hysenbelliu ndërsa Fjorentina po ashtu në pishina por mesa duket në shoqërinë e mikeshave.
Ish-banorja ka postuar një foto në Instastory ku tregon gjoksin bombastik ndërsa në fotot e tjera shkruan se po relaksohet.
Pasi ka parë këto foto Olsi me siguri mezi po pret ta takojë partneren e tij sepse duhet të themi që Fjorentina duket shumë seksi tek këto foto.


Powered by Blogger.