Olsi i BB kapet në shtrat me një super femër


Vetëm pak orë më parë një postim i Fjorentinës hodhi dyshime se ajo është bërë xheloze për ndonjë femër që i është vardisur Olsit. "Gjurmët e një luaneshe nuk mund t’i fshijë një mace e lodhur", shkruante Fjorentina.
Por mesa duket paska pasur të drejtë që ka xhelozuar pasi në Instastory-n e tij Olsi është parë krah një super femre.
Teksa ndodhej në shtrat Olsi filmonte veten e tij dhe Rihannën e cila ishte e stampuar në një bluzë.
“Rihonna a t’ka ardh gjum o nona”, shkruan ish-banori.
Epo nuk i vëmë faj Fjorentinës. Rihanna është super femër.

Powered by Blogger.