Olsi e quajti gay, reagon Danjeli: Hajde përballu me mua!

Një postim i Olsit ditën e sotme ngjalli menjëherë reagimin e mediave të cilat shkruajtën se ky postim i Olsit i drejtohej Danjelit. Olsi e fshiu më pas postimin, por pasi Danjeli ka parë shkrimet në portale ka reaguar me një postim në Instagram.
Danjeli fton Olsin dhe çdokënd ta takojë përballë e të mos fshihet pas postimeve në rrjetet sociale.
“Nuk e di se kujt duhet tja vem fajin.Portaleve,mediave apo Olsit!?Konkretisht nga ana e Olsit deri tani skam asnje pergjigje sikurse dhe postimi i bere dhe me pas fshire!Jo Olsi po kushdo shqiptare qe ka problem me mua ka ftese te hapur te vi te perballet me mua balle per balle dhe jo pas postimeve te bera mbas nje telefoni thjesht per disa like!Luan esht ai qe ka zemren e till!Big Brother ka mbaruar!” shkruan Danjeli.
Kujtojmë që marrëdhënia e Olsit me Danjelin nuk ka qenë aq e mirë gjatë qëndrimit në shtëpi ku vetëm pak ditë para finales ata u përfshinë në një sherr banal.

Powered by Blogger.