Ndahet nga jeta ish-banori i Big Brother, vuante nga një sëmundje e rëndë...

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në një spital në Gjermani, ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli. Lajmin e ka bërë të ditur e bija nëpërmjet një statusi në rrjete sociale.
Shkëlqimi ka luftuar për 3 vite me kancerin në gjak që sot i mori jetën në një spital në Gjermani ku edhe kurohej prej vitesh.
Ish-banori ka lënë pas dy fëmijë, vajzën Esmeraldën dhe një djalë më të vogël.


Powered by Blogger.