Kujt i thotë Olsi i BB: Je gay?!(Foto)

Që pas daljes nga Big Brother, Olsi ka bërë shpesh postime të cilat i dedikohen dikujt. Në fillim u mendua se ish-banori i drejtohej Musës, por edhe gjakrat mes tyre duket se janë ftohur. Ndërsa në postimin e fundit, Olsi i referohet dikujt që e quan veten luan.
“Kam degju qe fol per opinon Luani... Luan Gay skisha pa nai her Hajd mos u merzit se te zbus shoku tboj Dele dhe me vidjo po deshe si tdush ti Koha jote ka fillu", shkruan Olsi.
Ndjekësit e kanë kritikuar banorin për fjalorin e përdorur ndërsa të tjerë e nxisin të bëjë videon.

Powered by Blogger.