Kërcënon Armela e BB: Dua të vras...

Brenda shtëpisë së Big Brother njihej si një vajzë e qetë dhe që nuk u përfshi shpesh në debate. Por dikush duket se së fundmi e ka mërzitur ish-banoren aq sa të shpërthejë me një postim që i ka habitur ndjekësit.
“Ndihem sikur dua të vras dikë”, shkruan Armela në Instastory dhe pa zbuluar se kujt i referohej.
Nuk dihet për kë e ka këtë deklaratë të fortë ish-banorja por postimet e saj kohët e fundit lënë të kuptohet se dikush e ka braktisur. Kush të jetë vallë?

Powered by Blogger.