Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë!!

Prej disa kohësh ajo ka hapur një biznes duke u shkëputur nga muzika, por hitet e saj vazhdojnë të mbahen mend. Këngëtarja kosovare Monika Salihu sot u bë nënë për herë të parë.
Lajmin e ka bërë të ditur babai i saj, boksieri Aziz Salihu përmes një postimi që ka bërë në profilin e tij në Facebook.
Ai ka postuar një fotografi të Monikës ku shihet së bashku me vajzën e porsalindur.
“Sot me ndihmen e Zotit u bera Gjysh. Monika na dhuroi nje vajze qe gezoi gjithe familjen Salihu dhe kjo ndjenj qenka e papershkrushme. I deshirojme shendet dhe jete te gjate Melodi”, shkruan ai.
Powered by Blogger.