Kahraman shokon fansat me pamjen e tij të re!(Foto)

Ozcan Deniz i njohur si Kahraman nga seriali "Një pjesë e imja" është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi, gjithashtu edhe kompozitor.
Por së fundmi aktori i ka habitur fansat me një foto të postuar në Instagram.
Ozcan Deniz shfaqet me thinja dhe një stil ndryshe nga sa publiku është mësuar ta shohë.
Mesa duket aktori ka hequr dorë nga lyerja e flokëve duke shfaqur pamjen e tij natyrale.
Nuk kanë munguar edhe komentet të cilat i shkruajnë se ai është plakur shumë.


Powered by Blogger.