Ju duhet vetëm lëkurat e këtij produkti për të zhdukur thinjat e flokëve!

Ju duhet vetëm lëkurat e këtij produkti për të zhdukur thinjat e flokëve!

Flokët e thinjur janë një nga problemet më të mëdha të femrave në ditët e sotme, jo më kot ato do të bënin çdo gjë për të shpëtuar njëherë e mirë prej këtij problemi. Në kohërat që jetojmë ka shumë produkte që ofrojnë zgjidhje për këtë problem, por metodat natyrale mbeten gjithmonë më të mirat.
Nëse jeni duke kërkuar një zgjidhje për këtë shqetësim, atëherë ne do t’ju tregojmë sot recetën e duhur që do të zgjidh një nga problemet tuaja më të mëdha.

Përbërësit:
200 gramë lëkura patatesh;
1 litër ujë;
Përgatitja:
Zieni ujin dhe hidhni më pas lëkurat e patateve. Lërini të ziejnë për të paktën 5 minura dhe më pas hiqini nga zjarri. Lëreni të ftohet, derisa edhe uji të marr një ngjyrë më të errët. Më pas mund ta përdorni.
Përdorimi:
Lajini flokët normalisht me shampo. Thajini sa më shumë që të jetë e mundur dhe më pas vendosni lëngun e zierë të patateve. Mbështillni flokët me një peshqir dhe mbajini ashtu për të paktën një orë. Shpëlajini dhe njëherë normalisht.
Shënime:
Ky trajtim natyral do të ndihmoj që flokët tuaj të bëhen natyral gradualisht. Është shumë e rëndësishme që kura të përsëritet vazhdimisht me qëllim që të jap efektin e dëshiruar.
Powered by Blogger.