Ish-banorja e Big Brother martohet në fshehtësi të plotë


Ajo është një nga konkurrentet e edicionit të tretë të “Big Brother Albania”, e cila hyri si një banore e re pas nisjes së spektaklit dhe u përfshi në disa debate të nxehta me Jetmirin, fituesin e atij edicioni.
Por më shumë sesa për këtë eksperiencë, Eridiona Shuli, me profesion gazetare, është përfolur për udhëtimet e saj të panumërta nëpër botë dhe çmenduritë që ka bërë gjatë tyre si për shembull hedhja me parashutë në Dubai.
Por me siguri pakkush e di se vetëm pak kohë më parë, Eridiona ka lidhur kurorë me të dashurin e saj francez. “Xing.al” ka siguruar fotot e dasmës intime por tepër të bukur të zhvilluar në Francë.
Burimi: Xing.al

Powered by Blogger.