Ish-banorja e BB nxeh rrjetin, tregon të pasmet bombastike nga shtrati! (Foto)

Ajo u bë e njohur pas pjesëmarrjes në edicionin e 7 të Big Brother, por pas daljes nga shtëpia vëmendjen e ka tërhequr me fotot super hot.
Në setin e fundit fotografik Katerina Shkëmbi ka tërbuar Instagramin.
Ish-banorja shfaqet në shtrat teksa "reklamon" të pasmet bombastike.
"Nga seti im i fundit fotografik. Sdurova me. Plazh ska ktej nga Anglia por thash ta plas njehere vet vapen dhe te pershendes kete vere te bukur gjith andej kudo qe ka plas vapa", shkruan Katerina.Powered by Blogger.