INTERVISTE ME SANYA IRANIN


INTERVISTE ME SANYA IRANIN😍😍😍😍😍😍😍😍


Cili eshte roli yt i preferuar qe ke bere deri sot???
Roli im i preferuar eshte roli i kushit tek idhu kadhala pra si ta quaj kete dashuri....
Perse eshte me i preferuari yt ky rol???
"Arsyeja është sepse karakteri i Kushit është plot jetë dhe ajo bën gjithçka. Kushi nuk kishte limite dhe ishte shumë e qeshur. E kam luajtur me shumë qejf rolin e Kushit dhe mbetet roli im i preferuar", tha aktorja.
A do te pelqente te ishe sserish ne serial ne sezonuin e 3??
Po sigurisht qe do me pelqente.Nuk e di si eshte skenari por do te me pelqente te isha serish ne ate rol....
Po perse nuk jeni?Si mendoni pse nuk te zgjodhi regjizori ty?
Nuk e di pse nuk jam,nuk kam ide se perse.
I vazhdoni ende komunikimet me Barun apo i keni nderprer pas mbarimit te serialit?
Ne nuk u bem miq ne serial ne ishim miq shume te mire edhe para se te fillonte seriali dhe jemi ende miq dhe do mbetemi.
Te pelqente te aktroje rolin e kushit pran Barun?
Sigurisht qe po une ju thash qe ne fillim dhe eshte roli im i preferuar dhe pran Barun ishte shume bukur te luaje rolin edhe pse ne serial eeshte ndryshe dhe ne te ver8 ka nje tip krejt ndryshe.Miqesia jone vazhdon ende 
Ishte kenaqesi qe ishim bashe per nje kohe te shkurter bbisede.Te uroj sukseese ne vazhdim.
Faleminderit edhe juve gjithashtu .
Powered by Blogger.