Horoskopi ditor për diten e Sotme - 26. gusht 2017


Horoskopi ditor për diten e shtune - 26. gusht 2017
DASHI21. mars - 20. prill
Pavarësisht te gjitha vështirësive qe do ju dalin gjate kësaj dite, ju do dini si te menaxhoni gjithçka dhe si ta mbani marrëdhënien te qëndrueshme. partneri do ju vlerësoje për këtë fakt dhe do ju dashuroje me më shume pasion. Edhe për beqaret, e gjithë puna e bere do kurorëzohet me sukses. Me shpenzimet mos u tregoni kapricoze dhe te pamatur sepse keni për te pasur probleme serioze..
DEMI21. prill - 21. maj
Venusi dhe Jupiteri do jene planetët qe do kenë ndikimin me te madh tek jeta juaj ne çift. Ata do bëjnë qe gjithçka te ece si duhet dhe do ju nxitin t'i shprehni akoma me shume ndjenjat. Beqaret me mire te bëjnë pak durim dhe te mos nxitohen pasi sot mundësitë nuk janë me te mirat e mundshme. Për te kryer shpenzime te mëdha duhet patjetër te merrni masa ne mënyrë qe te mos mbeteni me xhepat bosh.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Dite goxha e ndërlikuar do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Disa persona te trete do futen ndërmjet jush dhe do nxisin konflikte te zjarrta. Beqaret kësaj radhe do takojnë personin ideal për te cilin do ju rrahe zemra shume fort dhe do ndihen gati për te hedhur edhe hapa. Buxheti nuk do jete i shkëlqyer, megjithatë me një menaxhim te mire mund t'ia dilni edhe me aq para.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Yjet do kombinohen aq bukur gjate kësaj dite saqë do ua bëjnë jetën ne çift te jashtëzakonshme. Kënaqësitë do jene te mëdha dhe shpesh nuk do e besoni se jeni ne realitet. Beqaret do jene ne humorin e duhur për te joshur e për te flirtuar me këdo qe do pëlqejnë. Një pjese do jene me fat. Me shpenzimet do jeni te matur dhe gjendja ka për te qene e qëndrueshme.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Mëngjesi do jete disi i ftohte për te dashuruarit, por pas mesdite gjithçka do ndryshoje. Do jeni me te përkujdesur për njeri-tjetrin, do toleroni dhe do jeni gati te merrni vendime te mëdha. Beqaret do realizojnë me ne fund një takim te veçante, i cili shume shpejt do ua ndryshoje jetën përgjithmonë. Buxheti do mbetet gjithë kohës i mire e pa problemin me te vogël.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Sot do i kushtoni rëndësi absolute jetës tuaj ne çift dhe do bëni gjithçka qe çdo çast te jete flakërues. Do ndiheni mire dhe nuk do doni te ndaheni asnjë çast nga partneri. Beqaret do kenë veçse aventura afatshkurtra, por qe për momentin do ju duken te mjaftueshme. Financave po nuk ju kushtuar rëndësinë e duhur shume shpejt mund te përballeni me probleme serioze.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Do jeni shume te organizuar sot ju te dashuruarit dhe do bëni çdo gjë kur duhet dhe ashtu si duhet. Mes jush dhe partnerit nuk do ndodhe asnjë lloj keqkuptimi. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te veprojnë sepse përndryshe mund te gabojnë dhe do lëndohen. Shpenzimet kontrollojini gjithë kohës sepse atëherë kur nuk do e prisni situata mund t'iu dale jashtë kontrollit.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Sot do jete një dite shume e paqëndrueshme për ju te dashuruarit. Here do ja kaloni mire pranë njeri-tjetrit e here do debatoni me te e do thoni fjale lënduese. Beqaret nuk do i rezistojnë dot tundimit dhe do fillojnë një lidhje. Jetëgjatësia e saj do varet nga sjellja e te dy palëve. Me financat bëni kujdes. Mundohuni te shmangni shpenzimet e mëdha sepse nuk është momenti i përshtatshëm.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Yjet do jene ne anën e te dashuruarve sot dhe do ua bëjnë atyre ditën te jashtëzakonshme. Nuk do mungojnë as surprizat ne momente te veçanta. Beqaret me mire te mos nxitohen për asgjë sepse shume shpejt do vije dita e tyre më me fat. Ne planin financiar gjendja do varet nga mënyra sesi ju do silleni. Po bëtë gabime mund te ketë edhe tronditje, po u treguat te matur qëndrueshmëria do mbizotërojë.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Jeta juaj ne çift do lulëzojë gjate kësaj dite. Ne çdo moment emocionet do jene te fuqishme dhe do ndiheni mire ne çdo çast. Beqaret nuk duhet ta humbin shpresën për asnjë çast sepse asnjëherë nuk i dihet çfarë mund te ndodhe. Buxhetin do e keni me ne vëmendje se kurrë me pare kështu qe do kujdeseni mjaft qe ai te mos ketë asnjë tronditje.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Asgjë nuk do ece ashtu si ju e kishit menduar sot. Marrëdhënia me partnerin do jete delikate dhe debatet te vazhdueshme. Kokerfortesia e te dy palëve do sjelle probleme te jashtëzakonshme. Beqaret edhe te duan nuk do mund ta shmangin sot një dashuri me shikim te pare. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen pak nga pak. Beni durim dhe keni për ta pare qe gjendja shpejt do përmirësohet ndjeshëm.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire sot. Debatet do jene te forta dhe do ju duket sikur po afrohet fundi i gjithckaje. Mundohuni te gjeni kohe për te folur qetësisht me partnerin sepse po i late gjerat pas dore asgjë nuk mund te rikthehet me si me pare. Beqaret gjithashtu do jene te pafat ne dashuri. Nëse shpenzimet dini t'i menaxhoni gjendja e financave do jete e qëndrueshme gjithë kohës.
Powered by Blogger.