Gruaja e deputetit shqiptar feston ditëlindjen, merr urim të veçantë nga Xhemi Shehu...

Ato kanë një miqësi të vjetër dhe nuk kishte si të mungonte një urim nga Xhemi Shehu për mikeshën e saj.
Bashkëshortja e deputetit të PS-së Taulant Ballës, Iris Pekmezi festoon ditëlindjen dhe një urim të vecantë i ka bërë Xhemi Shehu.
Moderatorja ka postuar një foto ku shfaqen të dyja dhe shkruan “Gëzuar ditëlindjen e ëmbla ime”.

Powered by Blogger.