Foto intime në shtrat e Danjelit dhe Fotinis


Danjel dhe Fotini po shijojnë pafund muajin e mjaltit në Turqi. Çiftin i kemi parë shumë të lumtur gjatë pushimeve dhe kanë qëndruar aktivë në rrjete sociale.
Mbrëmjen e sotme ata kanë postuar në Instagramin e tyre të përbashkët një foto nga shtrati.
Çifti i uron fansave "Natën e mirë" ndërsa si gjithmonë nuk kanë munguar komplimentat nga ndjekësit./Tabloid.al/

Powered by Blogger.