Fotinia lë nam, harron të depilohet në dasmë


Fotinia është konsideruar si një nga vajzat më simpatike të edicionit të 9 të Big Brother. Pas daljes ish-banorja vazhdon të komentohet, po ashtu edhe partneri i saj, por këtë herë diçka tjetër ka tërhequr vëmendjen.
Fotinia dhe Danjel kanë qenë mbrëmë në një dasmë dhe Fotinia ka postuar një foto ku duket shumë bukur, por ka një problem të vogël.
Mesa duket ish-banorja nuk e ka parë me kujdes foton para se ta postonte pasi në zonën e sqetullave ajo duket e padepiluar. 

Powered by Blogger.