Fjorentina nuk e harron dot Olsin, fotot që tregojnë gjendjen e saj


Të gjithë jemi dëshmitarë sa shumë e donte Fjorentina Olsin, aq sa gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother për hir të dashurisë i fali edhe gabimet që ia bënte duke ngacmuar vajzat e tjera. 
Edhe tani pas ndarjes, duket se Fjorentina nuk e harron dot Olsin dhe këtë e kuptuam nga një detaj në foton e saj.
Ish-banorja ka publikuar në Instastory një mesazh që i ka shkruar një fans ndërsa poshtë postimit vumë re se Fjorentina ka ruajtur fotot me Olsin në celular.
Ndryshe veprojnë vajzat e tjera pas ndarjes të cilat menjëherë fshinë fotot dhe çdo gjë tjetër që mund ta lidhë me atë person./Tabloid.al/
Powered by Blogger.