Fjorentina i tregon Olsit çfarë ka humbur me këtë foto seksi


Ndarja e Olsit dhe Fjorentinës bëri shumë bujë, por akoma edhe më shumë vëmendje po marrin postimet e tyre të cilat hera herës ja drejtojnë njëri tjetrit.
Me fotot e fundit Fjorentina ka treguar se është duke shijuar pushimet e saj më në formë se kurrë.
Madje në njërën prej fotove ka ekspozuar gjoksin më shumë se herë të tjera duke u shfaqur provokuese.
Në këtë mënyrë Fjorentina i ka treguar Olsit se çfarë ka humbur!

Powered by Blogger.