Fjorentina gati për sherr në mes të rrugës, ndërhyn Olsi


Skenat e xhelozisë së Fjorentinës gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother bënë që ajo dhe Olsi të bëheshin një nga çiftet më të komentuara të edicionit të 9. Por edhe pas daljes Fjorentina nuk duket të ketë ndryshuar.
Këtë e ka bërë të ditur Olsi me anë të një fotojë në Instagram ku çifti shfaqet duke ecur ndërsa një vajzë nuk ja ka ndarë sytë.
Fjorentina ka xhelozuar dhe shihet gati për sherr por Olsi e ka ndaluar duke e qetësuar siç duket në foto.
“Ai momenti xhelozia n’rrug”, shkruan Olsi.

Powered by Blogger.