Fjorentina e BB ndryshon pamje. Nuk keni për ta njohur!


Një nga banoret më të komentuara të ediciont të 9 të Big Brother është padyshim Fjorentina. Debatet dhe xhelozitë me Olsin bënë që Fjorentina të ishte shpesh në qendër të vëmendjes. Pas daljes ajo vazhdon ende lidhjen me Olsin ndërsa duket se është zbukuruar edhe më shumë.
Ish-banorja ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me një stil ndryshe flokësh dhe me baluke. Ky stil flokësh e nxjerr shumë seksi ish-banoren dhe ka marrë shumë komplimenta.
Edhe komentet në foton e postuar në Instagram janë të gjitha pozitive.

Powered by Blogger.