Fjorentina dedikim dashurie një mashkulli: Je mbreti im!!

Ndonëse dukeshin shumë të dashuruar, Olsi dhe Fjorentina i dhanë fund lidhjes së tyre disa mujore. Fjorentina humbi dashurinë e Olsit, por jo dashurinë e një personi të cilin ajo e do shumë. 
Ish-banorja ka postuar një foto të nipit duke i kushtuar një dedikim mjaft prekës.
“Ne jete ka shum dashuri por ti je dashuria ime me e madhe, ai qe s'me braktis kurre, je mbreti im, engjelli im, tezja te do pa fund. Noah te kam driten e syrit", ka shkruar Fjorentina.
Kujtojmë që ish-banorja është shumë e lidhur me nipin e saj dhe në Big Brother deklaroi se çmimin e madh e donte vetëm për nipin e saj.Powered by Blogger.