Fansat ofendojnë Fjorentinën, Olsi hidhet në sulm: R*** e motrat ato q...

Ndonëse lidhja e tyre përfundoi, Olsi dhe Fjorentina duket se ruajnë një miqësi me njëri tjetrin. Ish-çifti vazhdojnë ta ndjekin njëri tjetrin në Instagram e për më tepër duket se nuk mbajnë mëri.
Këtë lë të kuptohet veprimi i Olsit gjatë një videoje live ku fansat e tij po ofendonin Fjorentinën.
"Robt e motrat ato që shajnë Fjorentinën", shkroi ish-banori në hapsirën e komenteve në videon e tij.
Nga ana tjetër dyshja po vazhdojnë jetesën normalisht por larg njëri tjetrit./

Powered by Blogger.