Elsamedi i fut duart femrave dhe i kap .........

Një nga banorët që shkaktoi më shumë sherre gjatë qëndrimit në Big Brother ishte Elsamedi. Pas pjesëmarrjes në Big Brother djali nga Shkodra mori edhe më shumë famë si këngëtar.
Pas videoklipit ku morën pjesë disa nga banorët e Big Brother, Elsamedi ka filluar punën për klipin e ri. Teksa po xhironte klipin, këngëtari ka ngacmuar paksa balerinat që do jenë protagoniste në klipin e tij.
Elsamedi në fillim shkon tek njëra prej vajzave dhe e kap tek të pasmet duke thënë "Marshalla". 
Më pas shkon edhe tek tjetra dhe i fut duart ndërkohë që i krahason me njëra tjetrën se kush i ka më të mira./Tabloid.al/


Powered by Blogger.