Dy shoqe moderne si Arbana Osmani dhe Xhemi shehu


Miqësia e Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut daton prej vitesh dhe vazhdon edhe në ditët e sotme. Madje dy mikeshat këtë vit bënë edhe pushimet bashkë.
Sot Arbana ka postuar një foto ku njofton se është kthyer nga pushimet së bashku me Xhemin.
Dy moderatoret shihen të veshura shumë moderne dhe me energji pozitive për të nisur mbarë punën për sezonin e ri televiziv që i pret./

Powered by Blogger.