Danjeli dhe Fotinia i vjedhin dasmën çiftit shqiptar, ja çfarë bën nëna e nuses!!(VIDEO)

Fituesit e edicionit të 9 të Big Brother, Danjel dhe Fotini janë kthyer në një nga çiftet më të famshme shqiptare dhe frymëzim për çiftet e reja. Fundjavën që kaloi ata ishin të ftuar special në një dasmë.
Çiftit iu bë një pritje madhështore dhe dashur-padashur aat i vodhën të gjithë vëmendjen çiftit që po martohej.
Madje edhe nëna e nuses ka mbajtur një fjalim special për çiftin Danjel dhe Fotini.
"Një pritje madhështore nga familja Pepaj. Faleminderit dhe gëzime paçi gjithmonë", ka shkruar Danjel dhe Fotini në Instagramin e tyre.
Powered by Blogger.