Çudit Albana Osmani: Kam defekte, jam shumë e mërzitshme...


Albana Osmani është ndër prezantueset më të mira në vend dhe shumë e dashur nga publiku, por kur vjen puna tek jeta private prej vitesh, Albanën nuk e kemi parë krah një mashkulli. Është përfolur për lidhje me personazhe të famshëm por që ka rezultuar thjesht miqësi.
Në një intervistë për Telegraf pak kohë më parë, moderatorja ka zbuluar se nuk ka të dashur dhe disa veti të vetes.
“Do thoja që jam një njeri me plot defekte, të meta, dobësi, nganjëherë jam dhe shumë e mërzitshme! Për kureshtarët do thoja që s’kam të dashur, por jam e lumtur! Lumturia është së pari te ty! Sepse çelësi qenka të jetosh.”, është shprehur albana.
Përpos gjithë të metave të saj, Albana tregon se pavarësisht gjithçkaje, gjithnjë vepron me zemër.

Powered by Blogger.