Çfarë ka ndodhur me Lupçen dhe Katerinën?


Lupçe dhe Katerina ishin një nga çiftet më të komentuar të Big Brother 9. Pas daljes çifti ishin shumë aktivë në rrjete sociale, komunikim me fansat dhe pjesëmarrje në aktivitete të ndryshme.
Pak javë më parë ato nisën edhe pushimet në një resort në Turqi, pushime të premtuara nga produksioni i Big Brother.
Megjithatë që prej asaj dite nuk u fol më për ta, çfarë na bëri kuriozë të dimë ç'po ndodh me çiftin?
Çifti ka disa ditë që është kthyer në Tiranë. Ata po vazhdojnë jetën normalisht me aktivitetet e tyre të përditshme dhe janë më të lumtur se kurrë së bashku. Më poshtë ju sjellim disa nga fotografitë e fundit të Lupçes dhe Katerinës./Tabloid.al/

Powered by Blogger.