Çfarë ka ndodhur me Ambrën e BB?...

Ambra ishte një nga vajzat më simpatike të edicionit të 9 të Big Brother Albania. Vajza nga Shkodra tërhoqi menjëherë vëmendjen me hyrjen në shtëpinë e famshme.
Por edhe pas daljes për një kohë të gjatë ajo ishte pjesë e lajmeve në portale. Në të shumtën e rasteve për debatet me Elsamedin.
Por prej një kohe të gjatë tashmë, Ambrën nuk e kemi parë më, asnjë lajm për të dhe as ajo vetë nuk ka provokuar me ndonjë postim.
Madje ish-banorja, edhe kur u pyet për ndarjen e Olsit dhe Fjorentinës vendosi të mos reagojë.
Hera e fundit që u fol për të ishte kur bukuroshja u pa në krahët e një djali për të cilin u përfol se është i dashuri i saj, mirëpo as me të nuk u pa më.
Megjithatë Ambra vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe Tabloid.al ju sjell disa nga fotot më të fundit të saj./Tabloid.al/
Powered by Blogger.