Bukurosh dhe me muskuj, ky është i dashuri super seksi i Donjetës së BB


Edhe pse aventura e saj në Big Brother përfundoi shpejt pasi Donjeta u largua nga loja shumë herët dhe me dëshirën e saj, mjaftuan ato pak ditë qëndrimi që ajo të bëhej e famshme. 
Pas daljes nga shtëpia e Big Brother u përfol shumë për preferencat seksuale të Donjetës ku u aludua se ajo ishte lesbike prandaj nuk e vazhdoi lojën krah Damianos.
Por Donjeta i hodhi poshtë këto thashetheme. E më së miri po e vërteton e reja më e fundit nga ish-banorja.
Tabloid.al ka zbuluar se Donjeta është në një lidhje me djalin që shihni në foto, identitetin e të cilit nuk po e bëjmë të ditur.
 shihet se djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën ish-banores është shumë simpatik.
Madje edhe vetë Donjeta së fundmi ka publikuar një foto të tij ku tregon muskujt bashkangjitur me një emoji zemër por pa zbuluar më shumë.
Ish-banorja ka bërë gjithashtu edhe një ndryshim në pamje kohët e fundit dhe në fotot e postuara në Instagram shfaqet me shumë stil e nga ana tjetër edhe shumë seksi në fotot me bikini./
Powered by Blogger.