Benardi nxehet me bionden: O të ........(Video)

Benardi dhe Xheni janë nga të paktët çifte të Big Brother që kanë rezistuar të jenë bashkë. Çifti dita ditës shihen shumë të dashuruar me njëri tjetrin dhe po ashtu tepër aktivë në rrjete sociale.
Ditën e sotme ka qenë Xheni ajo që ka postuar një video ku të ndodhen në makinë ndërsa Benardi nxehet me një bionde që ka përpara e cila mesa duket nuk di rrugën.
"Shih biondja s'di rrugën, o të q**sha...", dëgjohet duke thënë Benardi. Më pas ai sheh që Xheni po filmon dhe i thotë të heqë videon ndërkohë që Xheni nuk ndalon dot së qeshur./Tabloid.al/

Powered by Blogger.