Benardi largohet nga Xheni, shihni ç'bën ajo...

Benardi dhe Xheni janë një nga ciftet më të komentuara të edicionit të 9 të Big Brother. Pas daljes ata nuk janë ndarë kurrë nga njëri tjetri por këto ditë Benardit i është dashur të kthehet në vendlindje për të takuar familjarët.
Xheni e cila ka qëndruar në Tiranë duket se i mungon shumë partneri i saj dhe ka postuar vazhdimisht foto me të ku i shpreh dashurinë.
Po ashtu edhe Benardi ka postuar foto me Xhenin duke treguar se edhe pse janë në distancë dashuria mes tyre vazhdon.


Powered by Blogger.