Armela e BB i fut duart në të pasme kërcimtares seksi...(FOTO)

Armela mbetet një nga banoret më të komentuara të Big Brother. Ndërsa prej disa javësh tema kryesore ka qenë pamja e saj me hundën e re, këtë herë Armela ka tërhequr vëmendjen me një video.
Ish-banorja ka postuar në Instastory një video ku shihet duke i kapur të pasmet një kërcimtareje në klubin ku po argëtohej mbrëmë.
Duket se Armela është provokuar nga kërcimtarja dhe nuk i ka rezistuar dot tundimit.Powered by Blogger.