Arbana Osmani mahnit fansat, shfaqet seksi dhe provokuese!(FOTO)♥

Gjatë të shtunave të spektaklit Big Brother, Arbana Osmani komentohej shumë për veshjen dhe ndonjëherë krikohej kur tregonte më shumë lëkurë.
Por në jetën e përditshme ndodh ndryshe, në fotot në Instagram moderatorja shfaqet gjithmonë e veshur thjesht.
Mirëpo sot për herë të parë, Arbana ka postuar një foto ku shfaqet shumë më seksi se zakonisht.
E veshur me një fustan dantellë të hapur, moderatorja duket provokuese por edhe e ëmbël në të njëjtën kohë.
Këtë foto Arbana e ka shoqëruar vetëm me një emoji zemër ndërkohë që ndjekësit janë mahnitur duke e komplimentuar pafund.

Powered by Blogger.