7 kilogramë më pak për vetëm 7 ditë me këtë dietë të bazuar në vetëm një përbërës

Kastraveci është shumë i mirë për trupin tuaj, pasi ai ka aftësi të purifikojë organizmin, të stimulojë metabolizmin dhe të ndihmojë shumë me procesin e tretjes.

Thai-Cucumber-Salad-V1Njerëz të ndryshëm e përdorin kastravecin për përdorime të shumëllojshme, duke nisur që tek detokset dhe deri tek përdorimi për lëkurën.
Kjo dietë do të zgjasë 10 ditë dhe ju mund të humbisni deri në 7 kilogramë.
Plan dietor për një ditë:
Mëngjesi:
 2 vezë të ziera; një pjatë me sallatë kastraveci.
Një vakt i shpejtë para drekës: 5 kumbulla, një mollë e madhë ose një pjeshkë.
Dreka: Tost i pjekur me mish të bardhë dhe sallatë me kastraveca.
Vakt i shpejtë para darkës: Pije me bazë kastracecin dhe një mollë.
Darka: 300 gramë fruta.
Përsëriteni këtë dietë për 10 ditë dhe ju do të humbisni 7 kilogramë nga pesha juaj aktuale. //shije/
Powered by Blogger.