Tërbohet Olsi, shihni ç'i bën Fjorentinës në mes të lokalit!!

Padyshim janë një nga çiftet më të komentuara të Big Brother, sidomos pas daljes nga shtëpia kur u përfol për një ndarje të mundshme të tyre. Por Olsi dhe Fjorentina jo vetëm që vazhdojnë bashkë por nuk harrojnë ta shprehin dashurinë kudo.
Fjorentina ka publikuar një video teksa të dy ndodhen në një lokal por Olsi është i papërmbajtshëm dhe nuk i intereson se të tjerët po e shohin.
Ai e kap Fjorentinën ta puthë dhe ajo largohet. Më pas e puth në gjoks e pastaj në buzë.
Ndërsa Fjorentina e cila e ka mendjen tek telefoni e largon, por Olsi ngulmon në të tijën duke e puthur. https://www.instagram.com/p/BXIkArRlO-3/
Powered by Blogger.