"Si ta quaj kete Dashuri" Te Henen do te ndiqni.....Arnav merr vesh se Kushi nuk do të fejohet...


Fejesa e Pajalit dhe Akashit մllon. Kushi dhe Lavanja kërcejnë. Kushi sheh që Lavanja po qan dhe e kupton që diçka nuk shkon. Ajo merr Lavanjën dhe i thotë t’i tregojë çfarë ka ndodhur. Lavanja dorëzohet dhe i thotë Kushit se nuk është më e fejuara e Arnavit.

 Arnav nga ana tjetër i tregon familjes së tij se ai dhe Lavanja janë ndarë. Anxhali e merr me pozitivitet duke thënë se Arnav gjeti kohën e duhur pasi më vonë do të pendohej. Arnav thotë se fejesa e Akashit nuk do prishet. Kushi shkon të մasë me Arnavin. Ajo i thotë se Lavanja është e mërzitur për shkak të tij. Arnav i thotë se nuk është faji i tij. Ata grinden me njëri tjetrin derisa Kushi i tregon që edhe fejesa e saj është prishur. 

Arnav habitet dhe e pyet si ndodhi. Kushi nuk i kthen përgjigje dhe largohet. Arnav e thërret por ajo nuk kthehet shkruan revistawho. Lavanja bën gati valixhen. Kushi nuk do që ajo të shkojë. Anxhali pyet Arnavin çfarë ndodhi mes tyre por ai nuk ka si t’i thotë që u nda nga Lavanja sepse dashuron Kushin

JU LUTEM KLIKONI REKLAMAT QE TE KEMI INFO NE EPISODET E ARDHSHME FALEMINDERIT.


SHIKO KANALET SHQIPTARE FALAS ME INTERNET KLIKO LINK ---> WWW.ALBTVHD.COM
Powered by Blogger.