"Si ta quaj kete Dashuri" informacion per episodin 360

Informacion 😊

Episodi 360....Kushi dhe Nand Kishore kane arritur te kene ne dore pamjet filmike te shtepise dhe te gjithe ligesirave qe ka bere Sham.

 Pasi femija i Anxhalise dhe i Shamit nuk arriti te jetonte per shkak te planit djallzor te Shamit ku Anxhali e deshtoi femijen, Kushi vendos te therrase pjestaret e familjes. 

Ajo bashke me Nand Kishore fillojne te tregojne historine e Anxhalise dhe Shamit ku ne fund te historise dalin pamjet filmike. Sham i kundershton ne fillim, me pas ai vendos te thote te verteten. Ja cfare thote ai: Po un e vrava femijen tim, ja me keto duar hodha copa xhamash qe mbreteresha te shkelte aty. 

Dhe e dini pse e bera kete? Pasi juve do ju vinte gjynah per mua qe humba femijen dhe do me linit te hyja rehat sa here te doja ne kete shtepi. Plan i shkelqyer apo jo? Pastaj kush eshte ai qe do donte te rrinte larg kesaj vile. Po une jam njeri i keq. Ju urrej te gjitheve. Anxhali hedh Mangalsutren e saj dhe largohet. Sham e ndjek dhe i thote: Mbretereshe mos i degjo ata i gjithe plani ishte i Arnavit dhe Kushit mos e degjo Kushin ajo ka qellime te keqija ajo me beri ti them ato fjale nuk i thashe me te vertete si mund ta vras un Raxhkumarin tim (Emri qe do i vendosnin femijes). Anxhali e qellon dhe i thote: Gjithcka qe une doja ishte pak dashuri ndersa ti e kishe mendjen tek parate: kur te gjithe ishin kundra teje une te mbeshteta tani zhduku nuk dua te te shoh me. Arnav e terheq Shamin dhe e dorezon ne polici.
Powered by Blogger.