Si duket Armela tashmë e rikuperuar nga ndërhyrja estetike në hundë!(FOTO)


Armela ka qënë një ndër vajzat që tërhoqi më shumë vëmendjen në ‘Big Brother Albania’. Ajo u lidh nga votat e publikut me Damianon, por thyerja e rregullave nga ky i fundit bëri që të dy të skualifikoheshin. Pas daljes nga loja, ish-banorja dhe ishpjesëmarrësja në Miss Shqipëria mblodhi pas vetes mijëra ndjekës, ndërkohë që para pak javësh bëri një ndërhyrje estetike në hundë. 


Tashmë e rikuperuar plotësisht, të paktën nga ënjtjet, ish-banorja ka postuar një foto në prol duke treguar pamjen e re


Powered by Blogger.