Shikoni se si duket Khushi ne nje tjeter Serial i cili esht me i pelqyeri ne Indi...(Foto)Sanaya Irani (Khushi) ne nje nga serialet e saj te suksesshem me emrin "Rangrasiya".Ky serial eshte dhene ne kanalin Colors vetem ne Indi.Ajo ketu quhej Paro dhe kishte nje rol pozotiv dhe ishte aktorja kryesore. 

Dajua i Paros është trafikant dhe e marton paron me nje person vetem qe të kalojë armë nëpërmjet pajës se saj.

Fundi i serialit eshte teper i dhimbshem sepse Paro vdes.Ky serial ka qene shum i pelqyer ne Indi.Pamja e saj ne serial eshte si ne fotot me posht 👇👇👇 Ju pelqen pamja e saj?
Powered by Blogger.