"Sheri" nuk "shuhet" por "ndizet" akoma me shum mes Ambres dhe Elsamedit....


Ka plasur sërish sherri mes Elsamedit dhe Ambrës. Ishte kjo e fundit që kishte thënë në një intervistë se dyshonte në prirjet seksuale të Elsamedit. Pas kësaj ka reaguar edhe Elsamedi i cili ka postuar lajmin në Instagram duke ju drejtuar Ambrës.
"Une jam rrit me pune dhe njerez me autoritet dhe me nje nivel ndryshe qe i kam pasur rreth vetes , ndersa ti ke qene gjithmone indivit perdorimi nga te tjeret ... je akoma e virgjer prandaj ste kam ofruar me shum ... ik zhvirgjerohu qe te mesosh nga jeta pak me shum, meqenese une se bera dot sepse per mua ishe thjesht 1 Shoqe e asajt kohe me 2 takime , gjithsesi ke qene pjes e ledhatime puthjeve dhe kervatit tim zemra", shkruan ndër të tjera Elsamedi.
Por edhe Ambra nuk ka ndalur duke i kthyer edhe ajo përgjigje me një postim në Instastory.
"Vallaj kam dyshu që je gay vetëm nga fjalët e tepërta që ke duke bërë statuse, duke më shajt, se vallaj kaq shumë llafe vetëm femrat dhe gayt kanë. Sapo e konfirmove me fjalnë e fundit. Peace G", shkruan Ambra.

Powered by Blogger.