Sanaya apo Khushi ne sezonin e trete te 'Si ta quaj kete dashuri'?.....


Disa spekulime te shumta thone se Sanaya Irani (Khushi) do te rikthehet ne sezonin e ri te "Si ta quaj kete dashuri".

Sezoni i 3 nuk ka pasur fare audience duke lene per te deshiruar.Madje fansat e Sanayas kane bere dhe nje proteste te madhe ku jane dashur edhe forcat e policise per te nderhyre.Si duket kjo e ka shtyre Gul Khan (producentja e serialit) ta riktheje Sanayan ne serial.

Lajmet thone se Sanaya ka pranuar dhe ajo do te vije ne serial si e dashura e Advait (Advai eshte Arnavi ne sezonin e ri),por fansat ende nuk duken te kenaqur sepse duan qe Sanaya te kete rolin kryesor.Se cfare do te ndodhe mbetet te presim...
Powered by Blogger.