Sadna apo Kumud? Nuk do ta besoni kush është aktorja më e paguar!


Telenovelat indiane janë shumë të dashura për shqiptarët e sidomos aktoret janë ato që tërheqin më shumë vëmendjen. Sara Khan dhe Jennifer Winget janë dy aktoret më të pëlqyera deri tani për shkak të rolit të tyre në serialet "Bidaai" dhe "Sarasvatiçandra". Po ashtu ato janë edhe shumë të paguara. Por kush fiton më shumë? 


Sipas mediave indiane Jennifer Winget, pra Kumud është aktorja më e paguar në Indi. Ajo fiton 1 lakh për çdo episod dhe të gjithë e dimë që serialet indianë janë mbi 200-300 episode ç'ka e bën Jenniferin aktoren më të pasur. 


Së fundmi aktorja ka marrë shumë oferta për të luajtur në seriale të tjerë kështu që kompania  filmike e serialit "Beyhadh" që ajo po xhiron momentalisht, ja ka rritur rrogën me 1 lakh për çdo episod pasi ajo paguhej me 85 mijë rupi.
Powered by Blogger.