Receta që do t’ju bëjë të humbisni 4 kg për 4 ditë

Receta që do t’ju bëjë të humbisni 4 kg për 4 ditë

Njerëzit që duan të humbasin peshë e dinë sesa e vështirë është të heqësh ato kilet që ju mundojnë. Në fakt, aktualisht interneti është i tejmbushur me dieta që “premtojnë” rezultate të menjëhershme për dobësim. Në vend që të përdorni këto dieta të dëmshme me rezultate të rreme, ne do t’ju tregojmë sot recetën e një pije, e cila është cilësuar si një metodë shumë e fuqishme për heqjen e kileve. Kjo pije duhet të konsumohet për vetëm katër ditë dhe rezultatet do të jenë të menjëhershme. Me anë të kësaj pije, ju do të humbisni 4 kg për 4 ditë.
Përbërësit:
8 gota me ujë;
1 lugë gjelle me xhinxher pluhur;
12 gjethe të freskëta nenexhiku;
1 kastravec;
1 limon i prerë në pjesë;
Përgatitja:
Fillimisht përzieni të gjithë ingredientët në një enë dhe lërini të qëndrojnë gjatë gjithë natës në frigorifer. Ju duhet të pini 4-5 gota me këtë pije gjatë gjithë ditës. Niseni duke e pirë në mëngjes. Për vetëm 2 ditë, ju do të nisni të humbisni peshë. Në 4 ditë përdorimi, rezultatet do të jenë edhe më të mëdha. 
Powered by Blogger.