Pa photoshop! Kështu duket Enca në jetën e përditshme!(Foto)


Edhe pse është një nga këngëtaret më seksi shqiptare, Enca përflitet shumë se përdor photoshop në fotot e saj. Fotot e saj në Instagram janë perfekte e kjo duket të jetë arsyeja pse komentohet kaq shumë.
Por së fundmi është publikuar një foto që e tregon Encën ashtu siç është në të vërtet në jetën e përditshme.
Ka qenë faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ajo që ka publikuar një foto në të cilën Enca shfaqet me më shumë kilogramë, shumë e thjesht në veshje dhe pa makeup.

Powered by Blogger.