Nuk humbi kohë, ky është i dashuri i ri i Ambrës!(FOTO)

Një nga vajzat më simpatike dhe më të komentuara të edicionit të 9 të Big Brother, Ambra duket se ka gjetur dashurinë.
Ish-banorja ka postuar disa video në Instastory ku shihet në një club nate në shoqërinë e një djali.
Identiteti i tij nuk është i ditur por puthjet dhe përqafimet tregojnë se Ambra nuk ka humbur kohë dhe ka nisur një lidhje të re.Powered by Blogger.