Njihuni me Aktorin me te ri ne Serial!(Video)


Ky do të jete personazhi me i ri në serial Nanda Kishore.Ai do të jetë nje personazh mjaft pozitiv dhe bashkë me Khushin do të na dhurojne shume te qeshura,por do te jete edhe eprsoni qe do e beje shume xheloz Arnavin.Madhumati (halla e Khushit) do e doje shume Nanda Kishoren pasi ka edhe emrin si shprehja e saj, por Nanda Kishore e ka frike dhe sa here vjen ajo Kishore largohet!
-Kliko (VIDEO)
Powered by Blogger.